Nabídka služeb VÝTAHY OSTRAVA SERVIS s.r.o.

Provozní prohlídky

Zkontrolujeme Vám stav viditelných částí výtahu a ověříme správnou funkci za účelem pravidelného prověřování bezpečnosti a provozní způsobilosti vašeho výtahového zařízení.

Odborné prohlídky

Prohlídneme a Vyzkoušíme bezpečnostní prvky, komponenty a jiná zařízení výtahu za účelem posouzení celkového stavu výtahu. Zkontrolujeme také vedení provozní dokumentace a způsobilost řidiče výtahu.

Inspekční prohlídky

Jedná se kontrolu a posouzení technického stavu vašeho výtahu za účelem zhodnocení celkové bezpečnosti a úrovně zařízení. Tuto prohlídku provádí nezávislý inspekční orgán. Pro všechny bezpečnostní rizika navrhneme opatření k jejich odstranění.

Odborné zkoušky

Pravidelná zkouška prováděná dle stanovených lhůt zkušebním technikem má za úkol zjistit způsobilost vašeho výtahu k dalšímu provozu. Součástí této odborné zkoušky je i prověření elektrického zařízení výtahu a stanovení příští prohlídky.

Čištění výtahu

Váš výtah vyčistíme a zbavíme jej od provozních nečistot nedosažitelných úklidové službě. Jedná se o čištění šachty, prohlubně, stropu kabiny a strojovny. Pro vaše pohodlí také nabízíme speciální čisticí prostředky na nerezové povrchy.

Vyproštění

Vyproštění osob a nákladu z kabiny výtahu maximálně do 60min dle normy ČSN 27 4002 od nahlášení. Mimo pracovní dobu vyproštění zajišťuje hasičský záchranný sbor, který spolupracuje s naší firmou.

Opravy

Jsme schopni ve velmi krátkém čase zajistit opravu vašeho výtahu a to díky zkušeným servisním technikům a rozsáhlému skladu náhradních díů. VIP – Zajistíme i jiné nadstandardní činnosti dle dohody.

Kompletní rekonstrukce

Nejenže provádíme dílčí opravy a postupné modernizace výtahů, ale také kompletní rekonstrukce dle vašeho požadavku na klíč.

Právě se nacházíte: VÝTAHY OSTRAVA SERVIS s.r.o. > Nabídka služeb VÝTAHY OSTRAVA SERVIS s.r.o.
Hlášení oprav

+420 596 134 540
(PO - PÁ od 7:00 do 15:00)

+420 777 100 216
(NEPŘETRŽITĚ 24 hodin denně)

dispecink@vytahyostravaservis.cz

více kontaktů

Aktuality
Všechny aktuality