O VÝTAHY OSTRAVA SERVIS s. r. o.

Společnost VÝTAHY OSTRAVA SERVIS s.r.o. navazuje na tradice a kvalitu již do roku 1947, kdy v severomoravském regionu začala fungovat speciální firma na výrobu, instalaci a servis tehdejších výtahů. Naše společnost se snaží poskytovat kvalitní zboží a služby při dodržování ekologických, ekonomických a morálních hodnot a být dobrým zaměstnavatelem v kraji s jasně danými etickými principy.

Předmětem podnikání naší společnosti je poskytování komplexních služeb v oblasti oprav, modernizací, rekonstrukcí a následného záručního i pozáručního servisu všech typů výtahů, čímž zajišťujeme celé spektrum činností nutných k úspěšnému nainstalování a provozu výtahové techniky.

Servisní služba je zajišťována několika středisky v Ostravě, Frýdlantě n. Ostravicí, Karviné, Bohumíně, Frýdku-Místku a Havířově. Servis výtahů je zajišťován v rámci celé České a Slovenské republiky prostřednictvím námi prověřených spolupracujících servisních a výtahařských firem. Našim cílem je zajištění servisních prací v co možná nejkratší době.

Díky dlouholetým zkušenostem a profesionálnímu týmu pracovníku Vám můžeme pomoci při výběru vhodného řešení dané problematiky. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Naši pracovníci Vám zpracují nabídku ušitou na míru vašim potřebám.

Právě se nacházíte: VÝTAHY OSTRAVA SERVIS s.r.o. > O VÝTAHY OSTRAVA SERVIS s. r. o.
Hlášení oprav

+420 596 134 540
(PO - PÁ od 7:00 do 15:00)

+420 777 100 216
(NEPŘETRŽITĚ 24 hodin denně)

dispecink@vytahyostravaservis.cz

více kontaktů

Aktuality
Všechny aktuality